banner

דלתות לארונות מטבח פלדה מול עץ: אתם תחליטו!

Steel vs. Wood Cabinets: You Decide!

המטבח הוא הלב והנשמה של הבית. זהו החדר הראשון בו יבקרו האורחים או כאשר תעשו להם סיור בבית. מטבח טרנדי, מוסיף אישיות לעיצוב הפנים ומשפיע על מראה הבית בכללותו – וזו בדיוק הסיבה שאתם רוצים שהוא יבלוט מבחינה אסתטית ויהיה מרהיב.

כאשר מדובר על עיצוב מחדש של המטבח, בחירה נכונה של דלתות המטבח היא אומנות בפני עצמה. העיצוב יכול להיות הצלחה או כישלון חרוץ וזאת מכיוון שיש יותר מדיי אספקטים להתייחס ולהתחשב בהם, כאשר בוחרים דלתות  לארונות המטבח והם אמורים להחמיא לעיצוב הכללי של המטבח.

ארון מטבח עשוי  עץ ידוע בוורסטיליות העיצובים והצורות שלו; יחד עם זאת, הוא עלול להצטייר כמיושן במטבח המצויד במשטחי עבודה מבטון או מאריחים.

טיפ חשוב: אם אתם מתגוררים באזורים בעלי לחות גבוהה, ארון מטבח  מפלדה הוא ההימור הכי בטוח שלכם כנגד קורוזיה וחלודה. להלן כמה מהיתרונות של ארונות פלדה על מנת שתוכלו לעשות את הבחירה המושכלת עבור המטבח שלכם.

אין קורוזיה

No Refacing

דלתות פלדה הן עמידות חד וחלק, הן עמידות בפני קורוזיה וגם אל מול חלודה. ניתן להסיר כתמים בעזרת חתיכת בד טבולה בנפט או בחומר ייעודי לכך. חוזק מבנה ארון המטבח, מבטל את הסיכוי לשחיקה וגם תורם לאמינות לאורך שנים.

בנוסף, הפלדה חוסכת רבות בתחזוקה השוטפת וסביר שהפעם הבאה בה תמצאו את עצמכם מתלבטים אם לעשות שיפוץ היא רק כאשר תרצו לרענן ולשנות את העיצוב ולא כי המטבח אינו נראה טוב.

דלתות ללא קילוף

דלתות פלדה פותרות את בעיית הקילופים והשבירות הקטנות בקצוות. בנוסף, פלדת אל-חלד עמידה ללחות ואינה מתעוותת עם הזמן, משמע שומרת על אמינות לאורך שנים.

התקנה קלה

התקנת ארונות מטבח  מפלדה היא קלה ופשוטה תודות לעיצוב, המורכב מראש.

כל מה שצריך הוא להדק כמה ברגים והכל מוכן (יודגש כי אל מדובר על התקנה קלה עבור כל אדם אלא עבור המומחים לכך ורק באופן יחסי אל ארונות מעץ למשל).

אם אתם מחפשים אחר עיצוב מחמיא למטבח המודרני ובד בבד מספק עמידות, ארונות פלדה הם הבחירה הנכונה עבורכם. יחד עם זאת, ארונות מטבח מפלדה עולים קצת יותר מאשר ארונות מבטח  מעץ אך אינם דורשים תחזוקה תדירה.

אם אתם אוהבים שינוי ומשתעממים מעיצוב תוך שנה או שנתיים, ארונות מטבח מעץ מושלמים עבורכם!

ארונות מטבח מעץ עץ מגיעים במגוון רחב של עיצובים ובמחירים נוחים והם יוכלו לעמוד בדרישות האסתטיות שלכם אך יש לקחת בחשבון כי מדובר בעץ אשר לא מחזיק מעמד שנים רבות כמו הפלדה.

להלן כמה יתרונות לארונות מטבח העץ:

עלויות ידידותיות

ארונות עץ מעניקים למטבח שלכם מראה מודרני, מבלי שתאלצו לשבור חסכונות. המחירים שלהם שווים לכל כיס והם הדרך לשמור על המטבח שלכם מעודכן ולהגדיל את שווי הנכס.

מתאים לכל עיצוב

ארונות  העץ מגיעים בעיצובים מותאמים אישית והם קיימים בכל עיצוב וצורה, הכל על מנת להבטיח כי תמצאו את הארונות המתאימים ביותר לכם.

מגוון עיצובים

ארונות  מטבח מעץ, יכולים להתמזג עם כל עיצוב קיים, החל מהעיצוב הפשוט ועד לעיצוב המעוגל. בנוסף, תוכלו לבחור ממגוון רחב של ידיות אשר יותקנו  על דלתות ארונות המבטח שלכם..

בין אם זו דלת פלדה מותאמת אישית לבין אם זה דלת ארון מטבח  מעץ, כל עיצוב תלוי בפריסה ובתנאי הלחות במטבח שלכם.

חשוב מאוד לקחת בחשבון את שני משתנים אלו על מנת להבטיח פונקציונאלית מבלי להפר ולפגוע באסתטיקה.

אין זה משנה אם הדרישות שלכם כאלו או אחרות, לנו יש את הפתרונות הטובים ביותר עבורכם. אייקוני מציעה מגוון רחב של עיצוב ארונות מטבח מותאמים באופן אישי ואנחנו נעזור למטבח שלכם להיות המטבח הכי טוב שהוא יכול להיות.

דפדפו וסיירו בקולקציות שלנו ובקשו לראות סמפלים לפני שאתם מבצעים את ההזמנה הסופית.